o nas

Manufaktura urody jest miejscem, w którym zespół wyspecjalizowanych profesjonalistów z wieloletnim stażem przykłada wszelkich starań, aby zadbać o Twoje piękno. Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług. Indywidualne podejście do klienta sprawi, że poczujesz się wyjątkowa i zadbana.

Przez wiele lat pracowałyśmy pod nazwą Kleo gabinet kosmetyczny, który znajdował się na ul. Tylnej 10 w Tarnowskich Górach. Jednakże chęć rozwoju zaowocowała stworzeniem nowej marki wyznaczającej wyższe standardy. Powiększenie zespołu o kolejnych specjalistów w swojej dziedzinie poszerza możliwości naszego gabinetu. Teraz w jednym miejscu możesz skorzystać z zabiegów z zakresu kosmetyki profesjonalnej oraz medycyny estetycznej. Są to dwie uzupełniające się dziedziny, które dają najbardziej satysfakcjonujące efekty w walce z oznakami upływu czasu.

katarzyna sacher

Kosmetyczka z ponad 20 letnim stażem. Perfekcjonistka w każdym calu. Jej holistyczne podejście do klienta oraz doświadczenie sprawia, że każdego traktuje indywidualnie, dobierając zabiegi na miarę potrzeb. To ona jest założycielką gabinetu kosmetycznego „Kleo”, a dzisiejszej Manufaktura urody. Gabinet dzięki zaangażowaniu Kasi zyskała grono zadowolonych klientek, które nieustannie powracają, aby ponownie skorzystać z usług salonu.

aleksandra węgiel

Licencjonowany kosmetolog oraz dyplomowana masażystka. Mistrzyni stylizacji rzęs. Wsłuchuje się w potrzeby klienta, wybierając najlepsze dla niego rozwiązanie. Podążając za nowościami kosmetycznymi, zawsze stara się wprowadzać je do swojej oferty, aby zadowolić każdą klientkę. Ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście sprawia, że liczba jej stałych klientek ciągle rośnie. Jej zainteresowania to holistyczne podejście do człowieka tzn. nie tylko pod względem estetyki zewnętrznej ale również rozwoju wewnętrznego. Od 2014r. w branży beauty.

Monika Jonak

Pasjonatka zdrowego życia, dobrego wyglądu jak i rozwoju duchowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z branżą sportową u boku męża sportowca, wie, że tylko dbanie o siebie na wszystkich płaszczyznach gwarantuje sukces i zdrowy wygląd na długie lata.

Praca w branży beauty pozwala jej na przekazywanie wiedzy jak dbać o sylwetkę, piękną skórę oraz zdrowie. W pracy działa holistycznie i z najwyższym zaangażowaniem.

dr Michał Ekkert

Lekarz z wieloletnim stażem. Od początku swojej kariery stawiał na empatię, zrozumienie pacjenta. Medycyna estetyczna jest nie tylko jedną z dziedzin, którą się zajmuje, jest również jego pasją. Pasją, którą interesuje się od wielu lat, współpracując aktywnie ze środowiskiem kosmetologów, która sprawiła, że stał się inicjatorem utworzenia Instytutu Kosmetologii i Badań Leków. Szczególną uwagę w swojej pracy poświęca dokładnemu wywiadowi z pacjentem, gdyż tylko takie podejście może przynieść satysfakcjonujący dla obu stron efekt. Więcej informacji na stronie www.drekkert.pl