lash to lash

Szkolenie dla osób z doświadczeniem z metody objętościowej

Naturalność w ostatnich czasach króluje na salonach.  Daj swoim klientkom stylizację rzęs której nie będą czuły podczas noszenia, ale przy spojrzeniu do lustra będą widziały efekt!

Poziom

Master

Czas trwania szkolenia

1 dzień

Cena za szkolenie

1200 PLN Netto

Wyjątkowa stylizacja rzęs metodą LASH TO LASH dostosowana do Twoich potrzeb – metoda  podkreślająca naturalne piękno. Bez teatralnego efektu, wygodna i trwała. Każda rzęsa przyklejana jest osobno dzięki czemu ilość kleju jest wystarczająca, aby skleić się z rzęsą naturalną, ale bez efektu posklejanych rzęs co powoduje, że aplikacja jest praktycznie nie wyczuwalna a często niezauważalna przez innych! Dzięki specjalnej technice pracy efekt pięknych wydłużonych i zagęszczonych rzęs może utrzymywać się ponad miesiąc (przy odpowiedniej pielęgnacji).

 Idealna separacja rzęs powoduje iż wypadające rzęsy nie pociągają za sobą swoich „sąsiadek” nie tworząc nieestetycznych luk. Rzęsy wypadają naturalnie ,bez nieestetycznych luk. Praktycznie do samego końca jeżeli stylizacja nie zostanie uzupełniona wyglądają estetycznie. Dzięki metodzie stylizacji LASH TO LASH komfort noszenia stylizacji podniesiony został do najwyższego poziomu.

Bardzo staranna separacja podczas aplikacji powoduje brak bólu podczas noszenia ( rzęsy źle odseparowane podczas aplikacji i sklejone = ból i kłucie oraz uczucie ciągnięcia podczas noszenia). Dzięki metodzie LASH TO LASH kępki zostają tworzone z pełną kontrolą, tutaj nie ma przypadków – każda rzęsa przyklejona jest dokładnie tak jak powinna. Co najważniejsze dla stylistki, metoda ta jest bardzo ekonomiczna, zużywa się praktycznie tyle ile rzęs ile jest potrzebnych . Pracujesz tymi samymi pęsetami dopóki, jej nie zgubisz, upuścisz lub po prostu się zużyje.

Możesz sobie wyobrazić , że całą trwałą i wygodną dla klientki stylizację tworzysz pracując jedną kroplą kleju? Tak, jest to możliwe! Opracowany system podklejania rzęs dolnych sprawi, że Twoje klientki przestaną łzawić – dzięki czemu zabieg stanie dla nich komfortowy a co ważne stylizacja będzie jeszcze bardziej trwała, bo przecież wiesz, że łza może zaburzyć polimeryzację kleju, która trwa 48h?

Zastanów się ile to oszczędności! Oszczędzasz na: Pęsetach, Kleju, Rzęsach i czasie, bo w metodzie LASH TO LASH reklamacje praktycznie się nie zdarzają.

Dla kogo?

  • Dla osób już zaawansowanych w stylizacji rzęs stworzyłam moje autorskie szkolenie LASH to LASH, możesz to szkolenie potraktować jako kolejny krok w technice stylizacji rzęs lub jako alternatywę do innych metod przedstawianych na rynku, tak aby mieć pełny wachlarz możliwości kiedy jedna metoda zawiedzie a klientka czeka na piękny efekt. 

Część teoretyczna

  • Szczegółowe materiałoznastwo
  • Jakie produkty wybrać dla siebie z takiego ogromu propozycji w Internecie.
  • Posiłek – pyszny obiad z prawdziwej włoskiej restauracji, chyba, że znielubisz włoskiego jedzenia, mam na tę okoliczność inne pyszne asy w rękawie.

Część praktyczna

  • Przygotowanie stanowiska pracy

  • Idealne oczyszczenie oka

  • Podklejanie płatków

  • Nauka przyklejania rzęs

Kiedy już zrobisz piękną stylizację nauczę Cię jak pokazać ją światu, aby wszystkie dziewczyny z okolicy chciały do Ciebie przyjść. Czyli idealne zdjęcie i jego obróbka oraz montaż filmików z podkładem muzycznym na Twoje stores.

Otrzymasz ode mnie również wiele wskazówek coachingowych – jak pracować i rozmawiać z klientkami. Do każdego pakietu szkoleniowego otrzymujesz ode mnie zestaw stylistki: czyli szampon do oczyszczania rzęs oparty na mojej recepturze, pędzelek do oczyszczania rzęs przed zabiegiem, pęsety oraz oczywiście CERTYFIKAT.

zapisz się na szkolenie

Skontaktuj się z nami i ustal termin szkolenia